Desir Eternel Femme to perfumy z feromonami które dodają paniom pewności siebie. Ich stosowanie sprawi, iż przedstawicielka płci pięknej przyciągnie męskie spojrzenia i wzbudzi libido przez podkreślenie swojego seksapilu. Tego typu naturalne afrodyzjaki powodują, że przedstawicielka płci pięknej będzie wysyłała panom sporo znaków z zakresu komunikacji niewerbalnej: często będzie się uśmiechać, będzie ich kusić. Te pobudzacze dla płci odmiennej są też korzystne dla panów, jacy w otoczeniu pań wykorzystujących zapachy z feromonami łatwiej się mogą odprężyć, a także są gotowi do działania. Mężczyzna stanie się także w większej mierze
opiekuńczy. To wszystko da się wyszukać w rekomendacjach, jakie w temacie désir éternel femme udostępnione są w sieci. Nie jest znaczące, w jaki sposób kobieta widzi siebie, decydując się na takie aromaty dużo zyska. Ten miłosny afrodyzjak jest także zalecany dla pań, które chcą się otworzyć na nowe znajomości.

Użytkowniczki podkreślają, iż mogły dzięki takiemu zapachowi poznawać kogoś w większym stopniu interesującego oraz go do siebie przekonać. Feromony perfumy désir éternel femme mocno działają na podświadome działania i mężczyzna nawet nie odczuje, iż będzie pod ich działaniem. Skusi go natomiast przyjemna woń. Wyrób w gustownym pudełku jest szybko przesyłany, a jego aromat można oznaczyć równocześnie jako lżejszy oraz pobudzający zmysły. Jaśmin, nuty roślinne i z owoców a także cynamon to bardzo dobra kompilacja.

Naturalnie, najważniejsze w składzie są kobiece feromony, mocno oddziałujące na mężczyzn. Są to estratetraenol oraz kopulina. Desir Eternel Femme to damski zapach z feromonami, pobudzający zmysły u mężczyzn. Ten środek wspomagający aktywność seksualną, powoduje, iż przedstawicielka płci pięknej wygląda atrakcyjniej. Kiedy przedstawicielka płci pięknej zastanawia się nad tym, żeby znajdować się w centrum uwagi, to wykorzystując taki kosmetyk ma możliwość to uzyskać. Już jedno zaaplikowanie powoduje, że feromony unoszą się.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Warte przeczytania

Jak znaleźć sklep spożywczy otwarty w niedzielę?

Zastanawiasz się, jakie sklepy są otwarte w niedzielę? Chcesz zrobić małe zakupy…